top of page
2.jpg
REPLASTICO2

PAVEIKSLAI IŠ PLASTIKINIŲ MAIŠELIŲ

Plastikiniai maišeliai tampa pagrindine ekologinio dizaino produktų kūrimo priemone ir savotiškais dažais komponuojant unikalius plastikinės tekstilės raštus. Šiuo metu dirbu tik su didelio tankio polietilenu (HDPE) ir mažo tankio polietilenu (LDPE) ( jie žymimi skaičiukais 2 ir 4). 

 

Mane žavi, galimybė naudoti plastikinius maišelius vietoje dažų komponuojant nepakartojamų ornamentų paveikslus. Plastikiniai maišeliai ir pakuotės, kuriuos naudoju koliažams kurti,  atkeliauja iš skirtingų žmonių bei organizacijų, todėl šio produkto gamybos procesas susieja visus žmones, remiančius tvarų, antrinį dizainą.

 

Esu surengus autorines darbų parodas Glazge, Barselonoje ir Vilniuje. Bendradarbiavau kartu Akvilė Jančauskaitė & Max Play, kur mano sukurti REPLASTICO2  koliažai tapo  Mados Infekcija 2020 ir Fashion Week Klaipėda 2020 rūbų kolekcijos dalimi.

2020

  • Klaipėdos dizaino savaitė. Bendradarbiaujant su Akvilė Jančauskaitė & Max Play, „Replastico2“  koliažai tapo rūbų kolekcijos dalimi;

2019

 

  • Grupinės parodos “ECO ROOM” dalyvė. Parodą organizavo EKODA ,Ideas Block, Vilnius, Lietuva;

  • Grupinės parodos “EXPO ECO ART” dalyvė. Parodą organizavo  Arteria BCN, Barselona, Ispanija;

 

2018

 

  • Personalinė paroda “I am Trash”, dalis Glazgo mokslo festivalio, bendradarbiaujant kartu su Glazgo Kaledonijos univesitetu ir CassArt; Glazgas, Jungtinė Karalystė;

Autoriai/ 

Laura Petruškė

Technika/ 

Plaskoliažas

Medžiaga/ 

LDPE ir HDPE plastikiniai maišeliai

 

Metai/ 

2018-

Raktiniai žodžiai/ 

šiukšlių menas;  antrinis dizainas; plastikinis maišelis; plaskoliažas; tapyba plastiku; ekologinis dizainas;

bottom of page